aktualizováno | 03.07.2010 08:29:24 | edda | přečteno: 3661x
Představujeme - Další návrat na závodní tratě!

TOMÁŠ PAŽOUT  nar.1991 Mistr ČR -

Poprvé usedl do závodního auta v polovině sezóny 96 a hned v následujícím roce vyhrál svůj první závod v autokrosovém Mistrovství ČR, a v konkurenci 42 jezdců obsadil celkově 13té místo. V následující sezóně vítězných závodů přibylo a Tomáš překvapivě obsadil celkové třetí místo. V roce 99 už se svým speciálem MPS-Honda patřil k favoritům autokrosového mistrovství, ale dvě nezaviněné kolize ho připravily o titul ,a sezónu zakončil jako vicemistr. Bezchybné jezdecké výkony, a rychlá a spolehlivá bugyna v sezóně 2000 již konečně přinesly titul Mistra republiky v autokrosu. Stal se tím také historicky nejmladším Mistrem ČR v motoristickém sportu. Bohužel nedostatek finančních prostředků na stavbu nového vozu znamenal konec kariéry. Nyní zkusí štěstí s veteránem Lancia Delta HF Turbo, zapůjčeným od slovenské závodnice Andrey Zemanové.