Výsledky

Tratě pro ročník

1. Kdyně - Koráb Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
2. Svijany Prix Radotín
3. Baba Slovensko
4. ???
5. Telnice
6. Benecko
7. Jemníky
8. Rabyně
9. Autodrom Most
Průběžné pořadí jezdců v absolutním hodnocení
Poz Jezdec Body
1. NEŠPOR Radek 139
2. ČERNÝ David 138
3. REISS Jan 137
4. PATERA Ed 135
5. SLOVÁČEK Michal 131
6. LIŠKA Vladimír 127
7. ČERNÝ Miroslav 125
8. ČÁBELA Martin 122
9. KOPELENT Ladislav 121
10. ŠMIED Jindra 120
11. ARNOŠT Tomáš 120
12. KRÁL Ivo 119
13. SRNSKÝ Josef jr. 117
14. ÚŠKRT Antonín 116
15. KLOTZ Josef 113
16. OMELKA Tomáš 113
17. KRAMEŠ Luboš 113
18. TICHÝ Dominik 111
19. TERŠ Jiří jr. 109
20. VANĚK Jan 109
21. ŘÍHA Josef 108
22. JORDÁN Robert 108
23. ŠTEINER Ladislav 107
24. VAŇÁTKO Jaroslav 105
25. ZELENKA Martin 102
26. TVAROH Petr 100
27. KUBÍČEK Lukáš 100
28. MALÝ Jaromír 99
29. KORHHEFR Jan 99
30. DVOŘÁK Karel 98
31. KALIKA Marek 96
32. PRIBULA Mojmír 92
33. GANGUR Jakub 91
34. FLOSMAN Petr 91
35. MONDEK Karel 89
36. KAVALÍR Tomáš 87
37. TICHÝ Zdeněk 86
38. FOUKAL Martin 85
39. NERUDA Tomáš 81
40. HORÁČEK Jindřích jr. 81
41. ČERMÁK Josef 80
42. HLISTA Jan 80
43. KUČERA Tomáš 79
44. KMÍNEK Zdeněk 78
45. BENEDA Ondřej 78
46. HOLEC Jan 77
47. NOVÁK Tomáš 74
48. ASTL Jakub 73
49. ROLL Václav 71
50. FERKO Zdeněk 67
51. KALOUSEK Jindřich 62
52. ZEMANOVÁ Andrea 61
53. ROSIČKA Ladislav 59
54. ŠEJDA Václav jr. 58
55. NEUSTUPA Aleš 58
56. KUMPOŠT Petr 57
57. BENEŠ Jakub 54
58. NYTL Pavel 53
59. VALENTA Jan 53
60. JEVICKÝ Jiří jr. 50
61. LEV Martin 48
62. KALIKA Petr 46
63. HOMOLA Martin 44
64. URBÁNEK Stanislav 43
65. ŠEJDA2 Václav 41
66. PUJMAN Tomáš 40
67. ČERVENÝ Jan 39
68. REJLEK Jaroslav 36
69. KALIKA Jakub 35
70. NOVÁK Tomáš jr. 35
71. HOUŠKA Tomáš 31
72. HORÁK Milan 30
73. HORÁKOVÁ Zuzana 29
74. SVOBODA Roman 27
75. KAŠČÁK Jiří 25
76. SLABŠÍ František 18
77. SVOBODA Bohumír 17
78. FALOVIČOVÁ Michaela 14
79. HNÁTEK Mojmír 13
80. VALKOV Libor 12
81. HORÁČEK Jindřich 11
82. URBÁNKOVÁ Dana 9
83. SILOVSKÝ Libor 0
84. WINKLER Martin 0
85. ŠEJDA Václav 0
86. FILINGER Jiří 0
87. DAVID Dušan 0
88. MAIER Pavel 0
89. NOVÁK Petr 0
90. PAUŽOUT Miroslav 0
91. TERŠ Jiří 0
92. SILOVSKÝ Filip 0
93. HADRÁVEK Gabriel 0
94. KAŠE Ondra 0
95. DOLEŽAL Viktor 0
96. JANOTA Miroslav 0
97. JEŽEK Milan 0
98. KUTÍLEK Miloš 0
99. ŠIROKÝ Antonín 0
Průběžné pořadí jezdců ve třídách
Poz Jezdec Body
N-1400
1. GANGUR Jakub 20
2. URBÁNEK Stanislav 15
3. URBÁNKOVÁ Dana 12
N-1600
1. KOPELENT Ladislav 20
2. ZELENKA Martin 15
3. HORÁČEK Jindřích jr. 12
4. ROSIČKA Ladislav 10
5. NOVÁK Tomáš jr. 8
6. HORÁČEK Jindřich 6
Saxo Cup
1. ARNOŠT Tomáš 20
2. VANĚK Jan 15
3. DVOŘÁK Karel 12
4. KAVALÍR Tomáš 10
5. BENEDA Ondřej 8
6. FERKO Zdeněk 6
7. KUMPOŠT Petr 4
8. KALIKA Petr 3
9. KALIKA Jakub 2
10. KAŠČÁK Jiří 1
11. FALOVIČOVÁ Michaela 0
N-2000
1. ČÁBELA Martin 20
2. VAŇÁTKO Jaroslav 15
3. HOLEC Jan 12
4. NEUSTUPA Aleš 10
5. FILINGER Jiří 0
6. JEŽEK Milan 0
N+2000
1. KUBÍČEK Lukáš 20
2. LEV Martin 15
E-1400
1. OMELKA Tomáš 20
2. NOVÁK Tomáš 15
3. HORÁKOVÁ Zuzana 12
E-1600
1. REISS Jan 20
2. ČERNÝ Miroslav 15
3. TICHÝ Dominik 12
4. KORHHEFR Jan 10
5. TICHÝ Zdeněk 8
6. ASTL Jakub 6
7. BENEŠ Jakub 4
8. ČERVENÝ Jan 3
9. HNÁTEK Mojmír 2
E-2000
1. ČERNÝ David 20
2. SLOVÁČEK Michal 15
3. ŠMIED Jindra 12
4. ŘÍHA Josef 10
5. TVAROH Petr 8
6. PRIBULA Mojmír 6
7. HLISTA Jan 4
8. ŠEJDA Václav jr. 3
9. JEVICKÝ Jiří jr. 2
10. ŠEJDA2 Václav 1
11. DAVID Dušan 0
12. KUTÍLEK Miloš 0
13. HOUŠKA Tomáš 0
14. ŠIROKÝ Antonín 0
E+2000
1. ÚŠKRT Antonín 20
2. KUČERA Tomáš 15
3. SLABŠÍ František 12
E-2WD
1. NEŠPOR Radek 20
2. LIŠKA Vladimír 15
3. KLOTZ Josef 12
4. MALÝ Jaromír 10
5. MONDEK Karel 8
6. KMÍNEK Zdeněk 6
7. WINKLER Martin 0
8. NOVÁK Petr 0
9. KAŠE Ondra 0
10. DOLEŽAL Viktor 0
H-1150
1. JORDÁN Robert 20
2. ČERMÁK Josef 15
3. HOMOLA Martin 12
4. SVOBODA Bohumír 10
H-1300
1. KRAMEŠ Luboš 20
2. FOUKAL Martin 15
3. KALOUSEK Jindřich 12
4. REJLEK Jaroslav 10
5. VALKOV Libor 8
H-1600
1. SRNSKÝ Josef jr. 20
2. NERUDA Tomáš 15
3. NYTL Pavel 12
4. SVOBODA Roman 10
H-2000
1. PATERA Ed 20
2. KRÁL Ivo 15
3. ŠTEINER Ladislav 12
4. KALIKA Marek 10
5. ŠEJDA Václav 0
6. SILOVSKÝ Libor 0
7. MAIER Pavel 0
8. JANOTA Miroslav 0
9. HADRÁVEK Gabriel 0
10. PAUŽOUT Miroslav 0
H+2000
1. ZEMANOVÁ Andrea 20
2. SILOVSKÝ Filip 0
H2
1. TERŠ Jiří jr. 20
2. FLOSMAN Petr 15
3. ROLL Václav 12
4. VALENTA Jan 10
5. HORÁK Milan 8
6. TERŠ Jiří 0
F
1. PUJMAN Tomáš 20
E2
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007