Výsledky

Tratě pro ročník

1. Autodrom Most Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
2. Jemníky Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
3. Kdyně - Koráb Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
4. Bělá pod Bezdězem Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
5. Hostr Prix Liberec Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
6. Zbraslav - Točná
7. Svijany Prix Radotín
8. Benecko
9. Horní Jiřetín
10. Bečov n.T.- Krásno
Průběžné pořadí jezdců v absolutním hodnocení
Poz Jezdec Body
1. Černý Miroslav 1123
2. Novák Tomáš 1123
3. Omelka Tomáš 1089
4. Kopelent Ladislav 1079
5. Vaňátko Jaroslav 990
6. Šenold Jan 981
7. Patera Ed 934
8. Zelenka Martin 884
9. Kučera Tomáš 880
10. Reiss Jan 871
11. Panožka Josef 855
12. Šmied Jindra 834
13. Arnošt Tomáš 828
14. Čermák Josef 813
15. Černý David 809
16. Vaněk Jan 793
17. Krameš Luboš 786
18. Liška Vladimír 783
19. Flosman Petr 761
20. Valenta Jan 744
21. Kvasnička Vladimír 732
22. Astl Jakub 731
23. Kaše Ondra 724
24. Tvaroh Petr 710
25. Kubíček Lukáš 707
26. Panožka1 Josef 701
27. Tichý Dominik 678
28. Lev Martin 658
29. Srnský jr. Josef 634
30. Hlavička Honza 633
31. Tomek Daniel 618
32. Hoheisel Antti 607
33. Slováček Michal 600
34. Cabela Martin 598
35. Doležal Viktor 595
36. Nouzák Michal 593
37. Tichý Zdeněk 573
38. Kumpošt Petr 568
39. Zenkl Otakar jr. 557
40. Bendl Martin 555
41. Suchomel Lukáš 545
42. Mazánek Václav 521
43. Cinkl Vratislav 502
44. Gangur Jakub 470
45. Jiras Pavel 457
46. Homola Matyáš 444
47. Šauer jiří 444
48. Klotz Josef 438
49. Šimek Jakub 421
50. Bobek Jiří 419
51. Lehmann Tomáš 418
52. Košek Tomáš 409
53. Pribula Mirek 406
54. Kolčava Radek 406
55. Dvořák Karel 401
56. Urland Ronny 357
57. Roll Václav 355
58. Figl Jiří 333
59. Beneš Jakub 324
60. Donát Ondřej 308
61. Kalika Marek 298
62. Fikota Jaroslav jr. 290
63. Jupa Jiří 275
64. Thiel Karl – Heinz 272
65. Kunz Helmut 258
66. Nešpor David 258
67. Bažata Jiří 244
68. Valášek Václav 242
69. Ambrúz Peter 240
70. Petr Roman 240
71. Jerman Martin 232
72. Jermanová Gabriela 231
73. Rejka Jaroslav 231
74. Zollner Christian 230
75. Žežulka Petr 229
76. Štangl Michal 228
77. Kacálek Robert 227
78. Urbánek Stanislav jr. 226
79. Píša Tomáš 219
80. Urbánek Stanislav 218
81. Stránský Jiří 218
82. Rosička Ladislav 216
83. Široký Antonín 215
84. Kotlan Petr 212
85. Kalousek Jindřich 210
86. Hemerka Aleš 206
87. Donát Martin 206
88. Penc František 204
89. Rotzer Herbert 202
90. Bureš Radek 198
91. Horák Milan 195
92. Heřman Václav 193
93. Pešek Vladimír 192
94. Urbánek Jakub 191
95. Říha Josef 183
96. Maier Pavel 182
97. Sajler Filip 178
98. Ruta Jiří 178
99. Šarocha Jiří 176
100. Šperl Jaroslav 176
101. Suchomel Petr 174
102. Koreš Václav 174
103. Štorkán Martin 171
104. Pavlik Vlastimil 169
105. Černý Jiří 169
106. Vosmek Jaroslav 169
107. Moravec Pavel 169
108. Lepší Lukáš 164
109. Kužel Michal 163
110. Lehmann Karel 162
111. Rausa Karel 161
112. Krupička Ladislav 161
113. Keller Lukáš 157
114. Černý1 Miroslav 154
115. Pujman Libor 154
116. Číz Miroslav 154
117. Syrový Zdeněk 153
118. Ázsóth Ladislav 153
119. Jordán Robert 153
120. Packa Ondřej 153
121. Hanžl Robert 151
122. Homola Martin 150
123. Hubr František 143
124. Čálek Richard 140
125. Král Ivo 139
126. Neruda Tomáš 139
127. Kramář René 137
128. Šejda Václav jr. 135
129. Flos Václav 134
130. Vojtěch Štěpán 130
131. Meusel Rico 126
132. Abele Gustav 126
133. Vitver Vladimír 125
134. Kroutil Luboš 124
135. Zander Florian 123
136. Januška Petr 123
137. Kubr Tomáš 122
138. Kožmínová Veronika 122
139. Marek Roman 120
140. Ježek Milan 120
141. Mandová Vlaďka 119
142. Kmínek Zdeněk 119
143. Mičík Tomáš 119
144. Navrátil Luboš 119
145. Strnad Petr 116
146. Dlouhý Vladimír 113
147. Klokočka Radim 111
148. Šrajer Jan 111
149. Vaník David 110
150. Šejda Václav 109
151. Křístek Jindřich 109
152. Titěra Vladimír 109
153. Figl Jiří jr. 108
154. Cvejn Josef 107
155. Valkov Libor 107
156. Pešan Jarda 107
157. Pilka Radek 104
158. Kolář Pavel 103
159. Stočes Josef 100
160. Foukal Martin 100
161. Malý Jaromír 96
162. Koehler Maik 95
163. Vild Jan 94
164. Pecl František 92
165. Silovský Libor 92
166. Zenkl Otakar 92
167. Pešan Jarda st. 90
168. Silovský Adam 90
169. Holická Bára 89
170. Pecina Robert 89
171. Kovář Martin 88
172. Ježek Milan jr. 88
173. Urbánková Dana 87
174. Roll Michal 85
175. Moucha Martin 85
176. Kavalír Tomáš 84
177. Plachý Patrik 82
178. Žid Vladimír 80
179. Horáková Zuzana 79
180. Falovičová Michaela 79
181. Ruta Jan 78
182. Táborský Jan 78
183. Kopecký Radek jr. 75
184. Loos Tomáš 75
185. Píša1 Tomáš 72
186. Jiřinec Leoš 72
187. Azsoth Petr 68
188. Jeřábek David 68
189. Horáček Jindřich jr. 68
190. Batthyany Tibor 67
191. Machová Tereza 67
192. Kožmínová Lucie 65
193. Novák Michal 64
194. Podvalský Antonín 63
195. Cibulka David 62
196. Jelínek Jiří 56
197. Burget Jan 55
198. Gajdoš Miroslav 55
199. Majkus Vojtěch 53
200. Beneš Jiří 51
201. Roubíček Karel 51
202. Malá Kristýna 48
203. Kubata Jaroslav 44
204. Spanilý Lukáš 44
205. Anders Zdeněk 43
206. Tomek Martin 42
207. Honzík Petr 42
208. Jetmar Martin 41
209. Juhás Martin 40
210. Bláha Michal 38
211. Zikmund Oldřich 37
212. Jeřábek Miroslav 35
213. Holec Jan 30
214. Kopecký Radek 30
215. Srnský Josef 30
216. Rasshofer Christian 28
217. Hadrávek Gabriel 26
218. Beneda Ondřej 22
219. Koudelka Pavel 22
220. Humpola Luboš 21
221. Hák Jiří 21
222. Horáček Jindřich 18
223. Oršula Pavel 18
224. Zemanová Andrea 16
225. Krňák Jiří 11
226. Cinkl František 6
227. Šimoník Zdeněk 5
228. Malý Vlastimil 3
229. Andruchovič Milan 0
230. Svoboda Bohumír 0
231. Rotzer Richard 0
232. Beran Petr 0
233. Mondek Karel 0
234. Walz Dietmar 0
235. Walz Nicolas 0
Průběžné pořadí jezdců ve třídách
Poz Jezdec Body
N-1400
1. Nouzák Michal 110
2. Bendl Martin 92
3. Gangur Jakub 83
4. Bobek Jiří 80
5. Urbánková Dana 50
6. Urbánek Jakub 48
7. Urbánek Stanislav 34
8. Cvejn Josef 22
9. Pilka Radek 20
10. Anders Zdeněk 12
N-1600
1. Kopelent Ladislav 120
2. Zelenka Martin 105
3. Kvasnička Vladimír 78
4. Šimek Jakub 35
5. Táborský Jan 34
6. Rosička Ladislav 34
7. Žežulka Petr 28
8. Lepší Lukáš 24
9. Horáček Jindřich jr. 20
10. Horáček Jindřich 16
11. Packa Ondřej 16
12. Holická Bára 15
13. Rasshofer Christian 12
14. Azsoth Petr 7
15. Bláha Michal 3
Saxo Cup
1. Vaněk Jan 110
2. Tomek Daniel 100
3. Arnošt Tomáš 100
4. Kumpošt Petr 75
5. Dvořák Karel 44
6. Beneš Jakub 40
7. Falovičová Michaela 30
8. Donát Martin 30
9. Černý Jiří 23
10. Čálek Richard 21
11. Štorkán Martin 20
12. Flos Václav 16
13. Plachý Patrik 15
14. Šrajer Jan 12
15. Kožmínová Veronika 12
16. Žid Vladimír 10
17. Kavalír Tomáš 8
18. Podvalský Antonín 6
19. Kožmínová Lucie 5
20. Tomek Martin 4
21. Spanilý Lukáš 3
22. Beneda Ondřej 2
N-2000
1. Vaňátko Jaroslav 115
2. Šenold Jan 100
3. Cabela Martin 97
4. Mazánek Václav 64
5. Pribula Mirek 57
6. Ruta Jiří 34
7. Široký Antonín 27
8. Klokočka Radim 23
9. Vild Jan 20
10. Ježek Milan 20
11. Ježek Milan jr. 16
12. Ázsóth Ladislav 12
13. Marek Roman 7
14. Gajdoš Miroslav 2
15. Walz Nicolas 0
16. Holec Jan 0
17. Walz Dietmar 0
N+2000
1. Kubíček Lukáš 120
2. Lev Martin 97
3. Homola Matyáš 84
4. Ambrúz Peter 25
5. Figl Jiří jr. 24
6. Jermanová Gabriela 22
7. Sajler Filip 12
8. Hubr František 8
9. Roll Michal 6
10. Hemerka Aleš 4
11. Jiřinec Leoš 3
12. Novák Michal 3
13. Kubata Jaroslav 1
E-1400
1. Novák Tomáš 115
2. Omelka Tomáš 115
3. Jiras Pavel 71
4. Krupička Ladislav 38
5. Bureš Radek 30
6. Pujman Libor 22
7. Zenkl Otakar 20
8. Krňák Jiří 20
9. Kramář René 20
10. Koehler Maik 18
11. Oršula Pavel 16
12. Horáková Zuzana 16
13. Honzík Petr 12
14. Cinkl František 3
15. Andruchovič Milan 0
E-1600
1. Černý Miroslav 120
2. Reiss Jan 100
3. Tichý Dominik 69
4. Astl Jakub 68
5. Tichý Zdeněk 68
6. Thiel Karl – Heinz 40
7. Fikota Jaroslav jr. 30
8. Vaník David 24
9. Kotlan Petr 22
10. Křístek Jindřich 20
11. Hanžl Robert 14
12. Moucha Martin 10
13. Dlouhý Vladimír 10
14. Loos Tomáš 6
15. Humpola Luboš 4
E-2000
1. Černý David 112
2. Šmied Jindra 89
3. Slováček Michal 75
4. Cinkl Vratislav 67
5. Tvaroh Petr 62
6. Kolčava Radek 42
7. Zenkl Otakar jr. 42
8. Šauer jiří 40
9. Donát Ondřej 23
10. Valášek Václav 23
11. Šejda Václav jr. 20
12. Hemerka Aleš 15
13. Keller Lukáš 14
14. Januška Petr 12
15. Říha Josef 10
16. Titěra Vladimír 3
17. Kovář Martin 2
18. Malá Kristýna 1
E+2000 2WD
1. Liška Vladimír 104
2. Kaše Ondra 87
3. Suchomel Lukáš 75
4. Hlavička Honza 73
5. Klotz Josef 60
6. Doležal Viktor 60
7. Lehmann Tomáš 36
8. Jupa Jiří 35
9. Nešpor David 30
10. Jerman Martin 20
11. Rausa Karel 14
12. Lehmann Karel 12
13. Pavlik Vlastimil 9
14. Kopecký Radek jr. 8
15. Pecl František 6
16. Kopecký Radek 4
17. Cibulka David 4
18. Kmínek Zdeněk 4
19. Beran Petr 0
20. Batthyany Tibor 0
21. Mondek Karel 0
E+2000
1. Kučera Tomáš 120
2. Košek Tomáš 72
3. Syrový Zdeněk 66
4. Vojtěch Štěpán 30
5. Stránský Jiří 30
6. Pešek Vladimír 30
7. Kužel Michal 30
8. Suchomel Petr 24
9. Mandová Vlaďka 20
H-1150
1. Čermák Josef 120
2. Homola Martin 63
3. Srnský Josef 51
4. Jordán Robert 45
5. Pecina Robert 30
6. Srnský jr. Josef 15
7. Jetmar Martin 15
8. Svoboda Bohumír 0
H-1300
1. Hoheisel Antti 103
2. Krameš Luboš 92
3. Valkov Libor 46
4. Kalousek Jindřich 45
5. Kunz Helmut 40
6. Kolář Pavel 35
7. Petr Roman 35
8. Bažata Jiří 32
9. Zollner Christian 30
10. Vosmek Jaroslav 30
11. Rotzer Herbert 24
12. Moravec Pavel 20
13. Foukal Martin 12
14. Navrátil Luboš 10
15. Strnad Petr 10
16. Ruta Jan 5
17. Beneš Jiří 2
18. Jeřábek Miroslav 1
19. Rotzer Richard 0
H-1600
1. Srnský jr. Josef 115
2. Kubr Tomáš 43
3. Penc František 41
4. Batthyany Tibor 30
5. Maier Pavel 27
6. Neruda Tomáš 22
7. Jeřábek David 16
H-2000
1. Patera Ed 120
2. Kalika Marek 54
3. Šejda Václav 50
4. Šimek Jakub 40
5. Šperl Jaroslav 30
6. Král Ivo 30
7. Abele Gustav 24
8. Koreš Václav 22
9. Šarocha Jiří 22
10. Zander Florian 16
11. Silovský Adam 12
12. Majkus Vojtěch 8
13. Hadrávek Gabriel 6
H+2000
1. Panožka Josef 120
2. Píša Tomáš 78
3. Figl Jiří 60
4. Kacálek Robert 35
5. Rejka Jaroslav 35
6. Urbánek Stanislav 34
7. Černý1 Miroslav 30
8. Silovský Libor 18
9. Hák Jiří 6
H2
1. Panožka1 Josef 112
2. Valenta Jan 95
3. Flosman Petr 94
4. Roll Václav 50
5. Horák Milan 38
6. Štangl Michal 35
7. Urbánek Stanislav jr. 35
8. Zenkl Otakar jr. 32
9. Heřman Václav 27
10. Jelínek Jiří 24
11. Stočes Josef 10
12. Zemanová Andrea 8
13. Píša1 Tomáš 8
14. Roubíček Karel 5
15. Malý Vlastimil 4
16. Šimoník Zdeněk 1
F
1. Urland Ronny 80
2. Meusel Rico 60
E2
1. Číz Miroslav 25
2. Mičík Tomáš 20
3. Kroutil Luboš 20
4. Vitver Vladimír 20
5. Malý Jaromír 15
6. Pešan Jarda 15
7. Humpola Luboš 14
8. Pešan Jarda st. 12
9. Zikmund Oldřich 12
10. Machová Tereza 12
11. Juhás Martin 10
12. Burget Jan 8
13. Koudelka Pavel 6
M ČR
M ČR, Česká trofej
M ČR, historici
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007