Výsledky

Tratě pro ročník

1. Autodrom Most Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
2. Makarov Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
3. Brdy 21 Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
4. Kdyně - Koráb Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
5. Mladá Vožice
6. Bozkov - Cimbál
7. Točná
8. Vrchlabí
9. Telnice
10. Bečov nad Teplou
Průběžné pořadí jezdců v absolutním hodnocení
Poz Jezdec Body
1. Kučera Tomáš 908
2. Špitz Jan 874
3. Černý Miroslav 858
4. Vaněk Petr 823
5. Beran Petr 819
6. Flosman Petr 811
7. Tvaroh Petr 800
8. Patera Ed 774
9. Tichý Dominik 738
10. Kopelent Ladislav 735
11. Novák Tomáš 724
12. Vrbata Petr 724
13. Kumpošt Petr 708
14. Pokorný Josef 696
15. Svoboda Roman 686
16. Tichý Zdeněk 677
17. Žežulka Petr 642
18. Urbánek Stanislav 640
19. Vaňková Hana 631
20. Kalina František 626
21. Píša Tomáš 549
22. Kalika1 Marek 544
23. Kašpar Michal 539
24. Gangur Jakub 475
25. Valenta Jan 458
26. Čermák Josef jr. 453
27. Sýkora Jan 450
28. Suchomel Lukáš 447
29. Vosyka Robert 401
30. Šmied Jindra 398
31. Zach Martin 394
32. Figl Jiří 388
33. Astl Jakub 370
34. Doležal Viktor 363
35. Nouzák Michal 357
36. Ježek Milan jr. 352
37. Čermák Josef 349
38. Černý Jiří 348
39. Švec Martin 336
40. Hájek Milan 334
41. Abele Gustav 331
42. Rosička Ladislav 325
43. Sklenář Petr 318
44. Rozporka Ondřej 311
45. Klotz Josef 310
46. Gregor Roland 283
47. Černý David 269
48. Kypta Radek 265
49. Rötzer Richard 264
50. Lehmann Tomáš 260
51. Nešpor David 260
52. Honzík Petr 257
53. Lev Martin 253
54. Ringshausen Jan 247
55. Kolečko Petr 246
56. Terš Jiří jr. 246
57. Křístek Jindřich 236
58. Tomášek Petr 228
59. Šafra Jan 226
60. Štorkán Martin 224
61. Gleixner Herbert 224
62. Vaňátko Jaroslav 223
63. Maderak Martin 223
64. Nytl Pavel 221
65. Hudec Jan 217
66. Srp Jan 213
67. Stangl Robert 212
68. Dvořák Karel 212
69. Srbecký Michal 211
70. Lehmann Karel 210
71. Horáková Zuzka 210
72. Fabián Jan 208
73. Januška Petr 201
74. Králík Adam 199
75. Rejlek Jaroslav 196
76. Šindelář Petr 195
77. Jevický Jiří 195
78. Terš Jiří 193
79. Drexler Jakub 192
80. Pech Jaroslav 191
81. Winkler Martin 191
82. Mondek Karel 190
83. Mistr Jan 189
84. Štangl Michal 188
85. Krameš Luboš 184
86. Musil Josef 178
87. Hlaváč Václav 176
88. Jeřábek David 175
89. Roll Michal 174
90. Thiel Karl - Heinz 174
91. Šteiner Ladislav 172
92. Syrový Zdeněk 171
93. Husička Robert 169
94. Jungman Petr 168
95. Čúlik Patrik 162
96. Beran David 162
97. Žid Vladimír 161
98. Srbecký Tomáš 160
99. Jiřinec Jakub 160
100. Šindelář Břetislav 160
101. Frauenterka V. 159
102. Jeřábek Martin 157
103. Adášek Petr 156
104. Šebesta Josef 154
105. Václavovský Petr 153
106. Vlček Petr 150
107. Foukal Martin 148
108. Šimek Jakub 144
109. Heřman Václav 144
110. Jordán Robert 143
111. Málková Aneta 141
112. Šilhánek Petr 140
113. Čech Roman 140
114. Houška Tomáš 139
115. Kašpirek Filip 139
116. Škrétová Karla 138
117. Kašparová Martina 136
118. Paulus Jaroslav 135
119. Stacho Libor 132
120. Fabiánek Michal 130
121. Kalika Marek 128
122. Jeřábek Václav 128
123. Slezák Martin 128
124. Červenka Petr 127
125. Kašpírek David 126
126. Jevický Jiří jr. 126
127. Martan Tomáš 125
128. Meusel Rico 124
129. Andruchovič Milan 123
130. Svoboda Jiří 123
131. Heřman Filip 122
132. Srnský Josef jr. 120
133. Horák Milan 116
134. Nešpor Radek 114
135. Ulmann Silvestr 113
136. Rozporka Adolf 111
137. Baxa Josef 110
138. Barica Jan jr. 110
139. Janota Miroslav 110
140. Ježek Milan 110
141. Vostárek Pavel 110
142. Pinkas Radek 109
143. Kotas Jaroslav 109
144. Brzoň Jaroslav 106
145. Němec Tomáš 102
146. Kvasnička Jan 100
147. Páník Martin 100
148. Sova Tomáš 99
149. Sýkora Miroslav 98
150. Homola Matyáš 98
151. Hubr František 97
152. Topol Michal 93
153. Kron Jan 86
154. Jonáš Ivo 85
155. Maier Pavel 84
156. Vosmek Jaroslav 82
157. Šrajer Jan 79
158. Stočes Josef 78
159. Rasshofer Christian 78
160. Gabara Martin 75
161. Gleixner Robin 74
162. Budil Stanislav 72
163. Pilský Michal 72
164. Srp Vlastimil 70
165. Valkov Libor 69
166. Vojáček Lukáš 67
167. Raab Jan 65
168. Rosička1 Ladislav 65
169. Hrubý Tomáš jr. 65
170. Pilka Radek 64
171. Král Ivo 64
172. Kalika David 63
173. Homola Martin 63
174. Tomek Dan 62
175. Čech Martin 62
176. Flosman Jakub 60
177. Žemla Václav 59
178. Hrubý Tomáš 57
179. Polcr Petr 57
180. Kalousek Jindřich 52
181. Barica Jan 52
182. Jakl Tomas 52
183. Oršula Pavel 50
184. Kalika Petr 48
185. Dalihodová Kristýna 45
186. Anders Zdeněk 39
187. Hevessy Ladislav 38
188. Němeček Jakub 38
189. Krulec Václav 37
190. Trávníček Robert 37
191. Ryžík Vítek 32
192. Hodaň Miroslav 29
193. Habala Stanislav 27
194. Kučera Marek 26
195. Šejda Václav st. 22
196. Hák Tomáš 20
197. Kalousek Jindřich jr. 19
198. Patera David 19
199. Nachtigal Matyáš 18
200. Vrabec Martin 18
201. Špaček Libor 18
202. Svoboda Bohumír 16
203. Jelen František 15
204. Kalina Jan 13
205. Roll Vaclav 10
206. Zachata Matěj 10
207. Říčka Rudolf 8
208. Kašpírek Václav 6
209. Růžička Petr 5
210. Vondrášek Martin 0
211. Slováček Michal 0
212. Rötzer Herbert 0
213. Kobl Václav 0
214. Galba Antonín 0
215. Pavlík Vlastimil 0
216. Kadečka Lukáš 0
217. Zollner Christian 0
218. Vaňha Marek 0
219. Pecl František 0
220. Hajdušek Stanislav 0
221. Kolář Petr jr. 0
222. Huťka Filip 0
223. Ruta Jiří 0
224. Slabší František 0
225. Rejka Jaroslav 0
Průběžné pořadí jezdců ve třídách
Poz Jezdec Body
N-1400
1. Žežulka Petr 60
2. Pokorný Josef 60
3. Zach Martin 40
4. Kypta Radek 37
5. Gangur Jakub 37
6. Hájek Milan 32
7. Rozporka Adolf 26
8. Gabara Martin 12
9. Rosička Ladislav 8
10. Kotas Jaroslav 7
11. Páník Martin 6
12. Pilka Radek 3
13. Říčka Rudolf 3
14. Rosička1 Ladislav 2
15. Raab Jan 2
16. Anders Zdeněk 0
N-1600
1. Kopelent Ladislav 60
2. Kalina František 50
3. Ringshausen Jan 40
4. Gregor Roland 30
5. Srp Jan 30
6. Kašpírek David 28
7. Kašpirek Filip 24
8. Čúlik Patrik 24
9. Dalihodová Kristýna 18
10. Krulec Václav 16
11. Pinkas Radek 16
12. Hák Tomáš 8
Saxo Cup
1. Vaněk Petr 60
2. Kumpošt Petr 50
3. Vaňková Hana 45
4. Kalika1 Marek 30
5. Štorkán Martin 27
6. Černý Jiří 26
7. Vlček Petr 20
8. Mistr Jan 20
9. Sýkora Miroslav 12
10. Adášek Petr 12
11. Vostárek Pavel 9
12. Červenka Petr 7
13. Stacho Libor 6
14. Tomek Dan 6
15. Kalika Petr 6
16. Nachtigal Matyáš 4
17. Trávníček Robert 3
18. Flosman Jakub 2
19. Jelen František 1
20. Srp Vlastimil 1
21. Kalika David 1
22. Zachata Matěj 0
23. Růžička Petr 0
N-2000
1. Špitz Jan 60
2. Ježek Milan jr. 42
3. Rozporka Ondřej 36
4. Fabián Jan 33
5. Švec Martin 32
6. Honzík Petr 31
7. Vaňátko Jaroslav 26
8. Hlaváč Václav 22
9. Škrétová Karla 20
10. Šebesta Josef 19
11. Ježek Milan 18
12. Heřman Václav 16
13. Němec Tomáš 15
14. Heřman Filip 12
15. Šejda Václav st. 8
16. Čech Martin 5
17. Huťka Filip 0
18. Ruta Jiří 0
E-1400
1. Novák Tomáš 60
2. Svoboda Roman 60
3. Horáková Zuzka 32
4. Gleixner Herbert 30
5. Žid Vladimír 24
6. Andruchovič Milan 20
7. Oršula Pavel 18
8. Gleixner Robin 16
9. Šrajer Jan 16
10. Kučera Marek 10
E-1600
1. Tichý Dominik 60
2. Tichý Zdeněk 60
3. Astl Jakub 36
4. Křístek Jindřich 32
5. Šafra Jan 30
6. Maderak Martin 27
7. Jungman Petr 24
8. Šilhánek Petr 20
9. Paulus Jaroslav 18
10. Srnský Josef jr. 15
11. Rasshofer Christian 12
12. Vrabec Martin 6
13. Vaňha Marek 0
14. Galba Antonín 0
E-2000
1. Tvaroh Petr 60
2. Šmied Jindra 42
3. Nouzák Michal 40
4. Černý David 40
5. Terš Jiří 27
6. Musil Josef 26
7. Januška Petr 25
8. Rosička Ladislav 24
9. Králík Adam 24
10. Stangl Robert 24
11. Martan Tomáš 20
12. Šindelář Břetislav 16
13. Budil Stanislav 10
14. Hevessy Ladislav 8
15. Vondrášek Martin 0
16. Kadečka Lukáš 0
E-2WD
1. Černý Miroslav 60
2. Doležal Viktor 36
3. Nešpor David 30
4. Lehmann Tomáš 30
5. Winkler Martin 27
6. Srbecký Michal 20
7. Lehmann Karel 20
8. Fabiánek Michal 20
9. Houška Tomáš 19
10. Mondek Karel 16
11. Roll Michal 16
12. Nešpor Radek 15
13. Kalina Jan 15
14. Jiřinec Jakub 12
15. Václavovský Petr 12
16. Frauenterka V. 12
17. Baxa Josef 10
18. Jeřábek Václav 8
19. Ulmann Silvestr 7
20. Topol Michal 6
21. Vojáček Lukáš 3
22. Jakl Tomas 3
23. Pavlík Vlastimil 0
24. Kobl Václav 0
25. Pecl František 0
26. Slováček Michal 0
EN+2000
1. Kučera Tomáš 60
2. Sýkora Jan 45
3. Suchomel Lukáš 36
4. Klotz Josef 34
5. Syrový Zdeněk 26
6. Lev Martin 25
7. Tomášek Petr 19
8. Hudec Jan 16
9. Hubr František 16
10. Patera David 15
11. Šindelář Petr 11
12. Drexler Jakub 10
13. Barica Jan jr. 8
14. Srbecký Tomáš 5
15. Málková Aneta 3
16. Homola Matyáš 1
17. Kron Jan 0
18. Barica Jan 0
19. Němeček Jakub 0
20. Pilský Michal 0
21. Slabší František 0
H-1150
1. Čermák Josef 60
2. Čermák Josef jr. 40
3. Hrubý Tomáš jr. 27
4. Hrubý Tomáš 27
5. Svoboda Bohumír 24
6. Kobl Václav 0
H-1300
1. Krameš Luboš 55
2. Kolečko Petr 40
3. Rötzer Richard 40
4. Thiel Karl - Heinz 30
5. Rejlek Jaroslav 30
6. Homola Martin 29
7. Svoboda Jiří 26
8. Čech Roman 24
9. Foukal Martin 22
10. Jordán Robert 22
11. Vosmek Jaroslav 20
12. Kalousek Jindřich 8
13. Kalousek Jindřich jr. 4
14. Zollner Christian 0
15. Rötzer Herbert 0
H-1600
1. Vrbata Petr 60
2. Vosyka Robert 45
3. Nytl Pavel 36
4. Valkov Libor 31
5. Husička Robert 30
6. Jeřábek David 30
7. Brzoň Jaroslav 24
8. Sova Tomáš 22
9. Polcr Petr 20
10. Maier Pavel 20
11. Kolář Petr jr. 0
H-2000
1. Patera Ed 60
2. Abele Gustav 45
3. Šteiner Ladislav 30
4. Slezák Martin 22
5. Kalika Marek 20
6. Stočes Josef 18
7. Král Ivo 15
8. Habala Stanislav 14
9. Špaček Libor 12
H+2000
1. Figl Jiří 60
2. Píša Tomáš 60
3. Urbánek Stanislav 50
4. Jevický Jiří 32
5. Sklenář Petr 30
6. Štangl Michal 27
7. Jevický Jiří jr. 20
8. Janota Miroslav 15
9. Hodaň Miroslav 8
10. Hajdušek Stanislav 0
11. Rejka Jaroslav 0
H2
1. Beran Petr 60
2. Flosman Petr 60
3. Valenta Jan 36
4. Terš Jiří jr. 32
5. Pech Jaroslav 26
6. Beran David 24
7. Jonáš Ivo 20
8. Horák Milan 20
9. Kvasnička Jan 12
10. Ryžík Vítek 12
11. Gabara Martin 8
12. Roll Vaclav 4
F
1. Kašpar Michal 60
2. Kašparová Martina 33
3. Dvořák Karel 30
4. Kašpírek Václav 27
5. Jeřábek Martin 22
6. Meusel Rico 18
7. Kašpírek David 15
8. Žemla Václav 8
E2
1. Čermák Josef jr. 55
2. Šimek Jakub 35
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007