Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2019 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
800 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Team
803 Bobek Jiří VW Polo N-1400 Bobkolety-Badgermotorsport
807 Bendl Martin wv polo N-1400 Bobkolety
823 Kněžík Josef Seat Cordoba N-1400 Protechnik
855 Nouzák Michal Suzuki Swift gti N-1400 Doležal Motor
N-1600
702 Zelenka Martin Citroën Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
704 Kvasnička Vladimír Peugeot 106 S 16 Rally N-1600 FALCO Motorsport
705 Kopelent Ladislav Peugeot 106 S16 N-1600 Autosport Kopelent
710 Taborsky Jan Honda Civic N-1600 BadgerGarage-motorsport
737 Šimek Jakub Saxo VTS N-1600 Šimek Racing
748 Žežulka Petr VW Lupo N-1600 Scuderia Strašnice
749 Rosička Ladislav Vw Lupo GTI N-1600 Scuderia Strasnice
764 Kožmínová Veronika Citroen C2 N-1600 Auto Kožmín
Saxo Cup
754 Tomek Daniel Citroen Saxo Saxo Cup Patera racing
755 Podvalský Antonín Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
756 Donát Martin Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
757 Černý Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
758 Čálek Richard Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
759 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
760 Dvořák Karel CITROEN C2 VTS+ Saxo Cup RMLRACING
762 Kožmínová Lucie Peugeot Saxo Cup Auto KOŽMÍN
777 Arnošt Tomáš Peugeot 106 rallye Saxo Cup Peugeot díly Kocbeře
778 Vaněk Jan Peugeot 106 S16 Saxo Cup vktronik.cz
781 Beneš Jakub Peugeot 106 Saxo Cup ROTE motorsport
N-2000
600 Cabela Martin Honda N-2000 Buildtec cinema service
602 Krátký Lubomír honda civic N-2000 2K
603 Mazanek Václav Ford Focus st N-2000 Perná Racing
604 Široký Antonín Citroen xsara N-2000 ŠO©️K Motorsport
605 Šenold Jan Toyota Celica TS N-2000 penzionuvleku.cz
607 Vaňátko Jaroslav Acura RSX N-2000 TGR Team
628 Klokočka Radim Renault Clio N-2000 Klaro Racing Team
662 Vild Jan Renault Clio N-2000 Klaro Racing Team
666 Pribula Mirek Renault Clio R N-2000
N+2000
504 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo VIII N+2000 Svijany Racing
E-1400
402 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 Omelka Racing
405 Novák Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal
407 Mareš Patrik Ford Fiesta E-1400 Patrick motorsport
410 Jiras pavel ŠKODA 120 LS E-1400 AUTOSPORT - ŘEPORYJE
450 Kramář René Škoda Felicia 1.3 E-1400
460 Cinkl Frantisek Skoda Felicia E-1400 RSC Jemníky
469 Bureš Radek Škoda Favorit E-1400 MBM team
498 Horáková Zuzka Škoda Favorit E-1400
E-1600
300 Černý Miroslav Škoda 130L E-1600 CM motorsport
Skupina E2
977 Humpola Luboš Škoda Felicia Skupina E2
E-1600
302 Reiss Jan Škoda 130RS E-1600 Reissingteam
303 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
304 Tichý Dominik PUMA E-1600 titaracing
311 Ebert Jakub Honda civic E-1600 EHS Motorsport
313 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 titaracing
314 Vanik David Honda crx 2g E-1600 Honda Racing Team
320 Moucha Martin Honda CRX E-1600 SmileArt.cz
E-2000
100 Slováček Michal Honda Civic Type R E-2000 Svijany Racing
101 Černý David Škoda pick-up kawa E-2000 Goodal
102 Cinkl Vratislav Skoda Octavia E-2000 AUCTOR Racing
104 Tvaroh Petr Honda Civic FD2 E-2000 TGR Team
105 Šmied Jindra Renault Clio R3 E-2000 SVC Nachod Motorsport
106 Kolčava Radek VW golf mk4 tdi E-2000 AUTO-KORA motorsport
107 Valášek Václav audi a3 tdi E-2000
108 Šauer jiří Škoda Octavia 2.0 E-2000
109 Zenkl Otakar FF 250 E-2000 ZRS
111 Říha Josef Fábia I E-2000
114 Titěra Vladimír Škoda Fabia TDI E-2000 AVL motorsport
129 Keller Lukáš Ford E-2000 LKMotorsport
147 Hemerka Aleš Alfa Romeo 147 E-2000 Barn Team Nymburk
149 Šejda Václav jr. OPEL Astra GSI E-2000 PAJDASPORT Garage
150 Hanušová Michaela Seat Toledo E-2000
174 Donát Ondřej Hyundai coupe E-2000
681 Gajdoš Miroslav Mazda RX-8 E-2000 Pragos
E+2000 2WD
50 Liška Vladimír BMW M3 E+2000 2WD Invelt Plzeň
51 Klotz Josef Audi A4 E+2000 2WD Audi Sport
53 Hlavička Honza Octavia RS E+2000 2WD
55 Doležal Viktor BMW M3 E+2000 2WD Doležal motor
59 Kaše Ondra BMW e36 E+2000 2WD
66 Rausa Karel Peugeot 406 E+2000 2WD Auto Qualt
68 Burget Jan fabia rs E+2000 2WD jbcs
69 Suchomel Lukáš Lotus Elise E+2000 2WD Spine CZ
70 Kopecký Radek jr. VW Golf 3 VR6 E+2000 2WD AUCTORTeam
71 Kopecký Radek VW Golf 3 VR6 E+2000 2WD AUCTORTeam
E+2000
3 Kužel Michal Lancer Evo 8 E+2000 RDM Motorsport
4 syrovy zdenek Mitsubishi lancer evo 7 E+2000 Svijanyracing
5 Kučera Tomáš Mitsubushi Lancer Evo IX E+2000 Svijany Racing
507 Kožmín Martin Mitsubishi Lancer Evo 9 E+2000 Auto Kožmín
H-1150
200 Čermák Josef Š 1000 MB H-1150 Pegas autosport
Skupina H 2
296 Píša Tomáš Opel Ascona Skupina H 2 Tomas Motorsport
H-1150
203 Luks jiri škoda 110rs H-1150 historicracing.lu-ji
206 Srnský st. Josef Škoda 110 R H-1150 Alpine Club Prague
Skupina H 2
900 Flosman Petr Škoda Favorit Skupina H 2 Edda cup
901 Roll Vaclav Opel Skupina H 2 Rakar
H-1300
221 Krameš Luboš S 1000 MB H-1300 MOTORSPORT PRICOVY
Skupina H 2
903 Valenta Jan Mercedes Benz 190 AMG Skupina H 2 Mercedes Motorsport
H-1300
222 Vosmek Jaroslav Škoda 130 LR/H H-1300 J&R RACING Team MB
235 Kalousek Jindřich Š130RS H-1300 KALI motorsport
Skupina H 2
916 Jelínek Jiří škoda favorit Skupina H 2 autosport Poděbrady
918 Roubíček Karel Peugeot 309 gti 8V Skupina H 2
H-1300
239 Valkov Libor Lada 1300 MTX H-1300 S3collection Motorsport
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
Skupina E2
126 Ciz Miroslav Octavia Tdi Skupina E2 Mirekcizrally
H-1600
242 Kubr Tomas Škoda 105 L H-1600 JV Autosport
246 Dymák Jaroslav Fiesta XR2 H-1600
258 Vorlík Petr Ford Escort XR 3 H-1600 DNX Motorsport
H-2000
260 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
264 Šimek Jakub Peugeot 205 H-2000 Edda Cup Team
H+2000
281 Panožka Josef Porsche 911 SC RS H+2000
292 Kacálek Robert BMW M635CSi H+2000 MR Racing Kladno
H2
908 Panožka Josef Porsche 911 H2
E2
960 Pešan Jarda škoda 110R E2 dragracingteam
961 Pešan Jarda st. škoda 100 E2
966 Zikmund Oldřich Opel Kadett Gsi E2 VCC Vinec
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007