Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2019 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
800 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Team
808 Urbánková Dana Citroen Saxo N-1400
809 Urbánek Jakub Citroen Saxo N-1400
855 Nouzák Michal Suzuki Swift gti N-1400 Doležal Motor
N-1600
702 Zelenka Martin Citroën Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
704 Kvasnička Vladimír Peugeot 106 S16 Rally N-1600 FALCO Motorsport
705 Kopelent Ladislav Peugeot 106 S16 N-1600 Autosport Kopelent
708 Kopelent Martin Peugeot 106 S16 N-1600 Autosport Kopelent
749 Rosička Ladislav Vw Lupo GTI N-1600 Scuderia Strasnice
Saxo Cup
754 Tomek Daniel Citroen Saxo Saxo Cup Patera racing
756 Tomek Martin Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
757 Flos Václav Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
758 Čálek Richard Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
760 Dvořák Karel Citroen C2 VTS + Saxo Cup RMLRACING
766 Kavalir Tomas SAXO VTS Saxo Cup
777 Arnošt Tomáš Peugeot 106 rallye Saxo Cup Peugeot díly Kocbeře
778 Vaněk Jan Peugeot 106 rallye Saxo Cup vktronik.cz
781 Beneš Jakub Peugeot 106 Saxo Cup ROTE motorsport
782 Beneda Ondřej Peugeot 106 Saxo Cup ROTE motorsport
N-2000
603 Mazanek Václav Ford Focus st N-2000 Perná Racing
604 Široký Antonín Citroen Xsara N-2000
605 Šenold Jan Toyota Celica TS N-2000 penzionuvleku.cz
607 Vaňátko Jaroslav ACURA RSX N-2000 TGR team
610 Ježek Milan bmw 318 N-2000
615 Ježek Milan BMW E36 N-2000
625 Holec Jan Mazda 3 N-2000
N+2000
500 Lev Martin Subaru Sti N+2000 Autoservis Lev
303 Hubr František subaru impreza N+2000 HF racing
505 Homola Matyáš Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 Autoservis Lev
E-1400
401 Krupička Ladislav Fiat E-1400
402 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 Omelka Racing
405 Novák Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 GOODAL
906 Zenkl Otakar Škoda Favorit E-1400 Autospektrum 2000
416 Oršula Pavel Škoda Felicia 1400 E-1400 JPO Motorsport
451 Honzík Petr Suzuki swift GTI E-1400 Hp motorsport
469 Bureš Radek Škoda Favorit E-1400 MBM team
E-1600
300 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
302 Reiss Jan Škoda 130RS E-1600 REISSINGTEAM
303 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
304 Tichý Dominik PUMA E-1600 titaracing
306 Kotlan Petr Citroen Saxo VTS E-1600
398 Thiel Karl - Heinz Ford Escort RS E-1600 Bavaria
309 Vávrovec Čeněk Vw Polo E-1600
313 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 titaracing
314 Vanik David Honda crx 2g E-1600 Honda Racing Team
315 Šalom Jan VW Polo mk1 E-1600
316 Fikota jr. Jaroslav Honda CRX E-1600
E-2000
100 Slováček Michal Honda Civic Type R E-2000 Svijany Racing
101 Černý David Škoda Pick-up kawa E-2000 Goodal
104 Tvaroh Petr Honda Civic FD2 E-2000 TGR team
105 Šmied Jindra Renault Clio R3 E-2000 SVC Náchod
107 Valášek Václav audi a3 tdi E-2000 Red Rider
109 Zenkl Otakar Ford fiesta E-2000 ZRS
125 Terš Jiří Škoda Fabia RS E-2000 AutoTerš Racing Team Klatovy
129 Keller Lukáš Ford Escort RS2000 E-2000 LK Motorsport
E+2000 2WD
50 Liška Vladimír BMW M3 E+2000 2WD Invelt Plzeň
51 Klotz Josef Audi A4 E+2000 2WD Audi Sport
55 Doležal Viktor BMW M3 E+2000 2WD Doležal motor
59 Kaše Ondra BMW e36 E+2000 2WD
63 Mondek Karel BMW Compact E+2000 2WD MK Plzen
66 Rausa Karel Peugeot 406 E+2000 2WD Auto Qualt
69 Suchomel Lukáš Lotus E+2000 2WD SpineCZ
76 Lehmann Tomáš BMW e36 M3 E+2000 2WD Kajmann team Racing
77 Lehmann Karel BMW e36 M3 E+2000 2WD Kajmann team Racing
88 Pecl František Golf 2 vr6 E+2000 2WD VR6 Motorsport
38 Nešpor David Porsche 997 E+2000 2WD Nera Hořovice
99 Cibulka David BMW E36 328i turbo E+2000 2WD Slidecars drift team
E+2000
4 syrovy zdenek Mitsubishi lancer evo 7 E+2000 Svijany racing
5 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Svijany Racing
17 Slabší František Škoda Fabia RX E+2000 AMK Blata Racing Team
H-1150
200 Čermák Josef Š 1000 MB H-1150 Pegas autosport
205 Homola Martin VW POLO H-1150 AUTOSERVIS LEV
210 Svoboda Bohumír Škoda 1000 MB H-1150 Svoboda motorsport
H-1300
221 Krameš Luboš S 1000 MB H-1300 MOTORSPORT PRICOVY
228 Zollner Christian NSU TT H-1300 Bavaria
229 Jordán Robert Škoda 110R H-1300 Pegas
206 Rötzer Richard NSU TT H-1300 Bavaria
232 Rötzer Herbert NSU TT H-1300 Bavaria
235 Kalousek Jindřich Š130RS H-1300 kali
236 Kunz Helmut NSU TT H-1300 Bavaria
239 Valkov Libor Lada 1300 MTX H-1300 S3 collection Motorsport
H-1600
249 Rasshofer Christian Opel Corsa H-1600 Bavaria
H-2000
260 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
261 Šejda Václav st. RENAULT R5 Turbo H-2000 PAJDASPORT Garage
263 Šteiner Ladislav BMW E 318 H-2000
264 Kalika Marek Peugeot 205 H-2000 Edda Cup Team
266 Hadrávek Gabriel Lancia Beta H-2000 Plzeň
268 Abele Gustav Opel Kadett H-2000 Germany
269 Majkus Vojtěch Lancia Beta H-2000
273 Šperl Jaroslav BMW 320i H-2000
H+2000
281 Panožka Josef Porsche 911 SC H+2000
292 Kacálek Robert BMW M635CSi H+2000 MR Racing Kladno
294 Urbánek Stanislav Ford Capri H+2000
H2
900 Flosman Petr Škoda Favorit H2 Edda Cup Team
901 Roll Vaclav Opel H2 Rakar
902 Stočes Josef Mercedes 190 2.3 16V H2 Edda Cup Team
903 Valenta Jan Mercedes Benz 190 AMG H2 Mercedes Motorsport
907 Horák Milan Mercedes 190 2,3 16v H2 Edda Cup Team
908 Panožka Josef Porsche 911 H2
912 Standa Urbanek Ford Capri H2
918 Roubíček Karel Peugeot 309 gti 8V H2
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007