Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2020 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
800 Nouzak Michal Suzuki Swift GTi N-1400 Doležal Motor
801 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Team
802 Bendl Martin Vw polo N-1400 Bobkolety
808 Bobek Jiří VW Polo N-1400 Bobkolety
N-1600
700 Zelenka Martin Citroën Saxo N-1600 Zeka Motorsport
701 Kopelent Ladislav Peugeot 106 S16 N-1600 Autosport Kopelent
749 Rosička Ladislav Vw Lupo Gti N-1600 Scuderia Strasnice
Saxo Cup
752 Vaněk Jan Peugeot 106 rallye Saxo Cup vktronik.cz
754 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
756 Donát Martin Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
755 Cup Saxo Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
760 Dvořák Karel Citroen C2 vts+ Saxo Cup RML racing
765 Kaščak Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup JKTechnix
N-2000
600 Cabela Martin Honda N-2000 MRG
601 Vaňátko Jaroslav Acura RSX N-2000 TGR Team
606 Ruta Jiří Ford Escort RS2000 N-2000 AMK Praha 3 Žižkov
613 Ježek Milan Honda civic N-2000 MJracingteam
N+2000
500 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo VIII N+2000 Svijany Racing
509 Řéža Jakub Audi TT N+2000 AudiTech Race team
E-1400
400 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 Omelka Racing
401 Novák Tomáš Škoda Pick up Kawasaki E-1400 Goodal
405 Kožmínová Veronika Volkswagen Polo E-1400 Auto Kožmín
E-1600
300 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
304 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
324 Hnátek Mojmír Fabia E-1600
379 Hanžl Robert Citroën C2 E-1600
E-2000
100 Černý David Škoda Pick-up kawa E-2000 GOODAL
101 Šmied Jindra Renault Clio R3 E-2000 Paliva Sedlcany
103 Cinkl Vratislav Skoda Octavia E-2000 AUCTOR Team
104 Tvaroh Petr Honda Civic FD2 E-2000 TGR Team
106 Kolčava Radek VW golf mk4 tdi E-2000 AUTO-KORA motorsport
108 Šauer jiří Škoda Octavia 2.0 E-2000
110 Široký Antonín Peugeot 205 E-2000 Šo©K Motorsport
111 Říha Josef Škoda Fábia E-2000
126 Berger Karel Škoda 2000 MB E-2000 B.A.M.S.
129 Keller Lukáš Escort RS 2000 E-2000 LKMotorsport
133 Sládek Petr Honda civic Vt E-2000 R3S Performance
156 Topol Michal bmw 1 E-2000 dolezal motor
E+2000
2 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Svijany Racing
4 Souček Karel Mitsubishi Lancer EVO E+2000 Js racing Team
10 Kožmín Martin Fabia Evo E+2000 Auto Kožmín
17 Kužel Michal Lancer Evo 9 E+2000 RDM Motorsport
E-2WD
51 Kaše Ondra BMW e36 E-2WD
53 Doležal Viktor BMW M3 E-2WD Doležal motor
54 Suchomel Lukáš lotus elise E-2WD Spine cz
56 Marik Karel BMW E-2WD Speed Company
66 Rausa Karel Peugeot 406 E-2WD Auto Qualt
607 Pavlik Vlastimil F430GT E-2WD PMSR
H-1150
200 Čermák Josef Š 1000 MB H-1150 Pegas autosport
201 Homola Martin VW Polo Coupe H-1150 Autoservis Lev
H-1300
222 Valkov Libor Lada 1300 MTX H-1300 S3 collection motorsport
235 Kalousek Jindřich Škoda 130RS H-1300 Kali motorsport
H-1600
242 Kubr Tomas Škoda 105 L H-1600 AUTOSPORT - ŘEPORYJE
261 Král Ivo VW Golf GTi H-1600 Svijany racing
246 Dymák Jaroslav Fiesta xr2 H-1600
258 Vorlík Petr Ford Escort XR3 H-1600 DNX Motorsport
H-2000
260 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
263 Kalika Marek Peugeot 205 Gti H-2000 Patera Citroen
269 Tříska Michal Vw Golf H-2000 M sport
H+2000
281 Píša Tomáš Opel Ascona 400 H+2000 Tomas Motorsport
291 Rejka Jaroslav Jaguar XJS V-12 H+2000
Skupina H2
901 Flosman Petr Škoda Favorit Skupina H2 Edda Cup Team
902 Valenta Jan Mercedes 190 AMG Skupina H2 JV Motorsport
903 Horák Milan Mercedes Benz 190 E 2,3 16V Skupina H2 Edda Cup Team
904 Roll Vaclav Opel Skupina H2 Rakar
916 Jelínek Jiří škoda favorit Skupina H2
E2 Volná
26 Ciz Miroslav Škoda Octavia tdi E2 Volná mirekcizrally
312 Humpola Luboš Škoda Felicia 1600 E2 Volná
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007