Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2021 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
E 1400
450 Vávrovec Čeněk VW POLO E 1400
451 Šalom Jan VW Polo E 1400
N 1400
801 Cejnar Pavel Suzuki swift gti N 1400 Cejny motorsport
800 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N 1400 KG Motorsport
Saxo Cup
751 Kaščak Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup JKTechnix
N 1400
802 Rosička Ladislav Vw Lupo N 1400 Scuderia Strasnice
Saxo Cup
752 Vaněk Jan Peugeot 106 rallye Saxo Cup vktronik.cz
N 1600
700 Zelenka Martin Citroën Saxo VTS N 1600 Zeka Motorsport
Saxo Cup
754 Ferko Zdeněk Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
N 1600
701 Kopelent Ladislav Peugeot 106 S16 N 1600 Auto sport klub Plzeň
Saxo Cup
755 Křížová Božena Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
N 1600
707 Dvořák Karel CITROEN C2 VTS+ N 1600 Auto Kříž racing
Saxo Cup
756 Petrovický Milan Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
757 Cup Saxo Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
N 1600
714 Kalista Jan VW Polo GTI N 1600 PoloGarage
Saxo Cup
760 Vaněk Petr Peugeot 106 GTI Saxo Cup
776 Vaňková Hana Peugeot 106 GTI Saxo Cup
787 Kowalski Adam Peugeot 106 Rallye Saxo Cup Kowalski motorsport
EN+2000
2 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer Evo IX EN+2000 Svijany Racing
3 Beneš Oskar Ford Fiesta EN+2000
7 Černý Ctibor Mitsubishi lancer EVO9 EN+2000 #BOWA
8 Wainer Pavel Mitsubishi lancer EVO9 EN+2000 #BOWA
30 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer EVOVIII EN+2000 Svijany Racing
31 Lev Martin Subaru Sti EN+2000 Autoservis Lev
N 2000
600 Vaňátko Jaroslav Acura RSX N 2000 TGR Team
EN+2000
32 Homola Matyáš Mitsubishi Lancer Evo IX EN+2000 Autoservis Lev
N 2000
602 Cabela Martin Honda N 2000 Moto Racing Group
EN+2000
34 Roll Michal Mitsubishi Evo X R4 EN+2000 RMLRACING
N 2000
608 Špitz Jan Acura Rsx N 2000 TGR
EN+2000
45 Keller Lukáš Mitsubishi Lancer Evo 9 EN+2000 LKMotorsport
H+2000
280 FIGL st. Jiří Audi Sport Quattro S1 E2 H+2000 Speedy motorsport
N 2000
613 Ježek ml. Milan Honda Civic N 2000
625 Holec Jan Mazda 3 N 2000 Holec Motorsport
H+2000
281 Píša Tomáš Opel Ascona 400 H+2000 Tomas Motorsport
E 1400
400 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E 1400 Omelka Racing
H2
900 Flosman Petr Škoda Favorit H2 Edda Cup Team
E 1400
402 Horáková Zuzana Škoda Favorit E 1400 ASH motorsport
H2
901 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H2 JV Motorsport
E 1400
404 Jiras pavel Škoda 120 LS E 1400 Autosport-Řeporyje
H2
903 Jonáš Ivo Opel Kadet H2
E 1400
414 Hanzal Martin Škoda 130H E 1400
H2
905 Beran Petr Sierra Cosworth H2 Cosworth
E 1400
489 Svoboda Roman Škoda 100 E 1400 Svoboda Motorsport
H2
906 Patera David Citroen AX sport H2 AUTO PATERA
E 1600
302 Tichý Dominik PUMA E 1600 TITA racing
H2
924 Terš jun. Jiří Škoda Favorit 136 L H2 AutoTerš Racing Team Klatovy
E 1600
303 Tichý Zdeněk PUMA E 1600 TITA racing
F
950 Pujman Tomáš MiniR1000 F ASC Pluto
E 1600
304 Astl Jakub Honda CRX II E 1600 Honda Racing Team
F
999 Šenold Jan Škoda Fabia TDI 4x4 F penzionuvleku.cz
E 1600
333 Kvasnička Vladimír Citroen Saxo VTS E 1600 FALCO Motorsport
379 Hanžl Robert Citroën C2 E 1600 cartom.cz
E 2000
100 Černý David Škoda pickup E 2000 GOODAL
102 Tvaroh Petr Honda FD2 E 2000 TGR Team
104 Šmied Jindra Renault Clio R3 E 2000 Paliva Sedlčany
113 Januška Petr Škoda pickup E 2000 Goodal
125 Terš Jiří ŠKODA FABIA RS E 2000 AutoTerš Racing Team Klatovy
126 Míšek Patrick Citroen Saxo VTS E 2000
E 2WD
50 Klotz Josef Audi A4 E 2WD Kotelna Racing™
51 Doležal Viktor BMW 1 E 2WD Doležal motor
52 Nešpor Radek Porsche 997 E 2WD Nera Hořovice
55 Topol Michal Bmw E 2WD
59 Kaše Ondra BMW 340si E 2WD Kasak racing
69 Suchomel Lukáš lotus elise E 2WD spine cz
88 Pecl Franz Volkswagen Golf Rally VR6 E 2WD Volkswagen VR6 motorsport
H 1150
200 Čermák Josef Š 1000 MB H 1150 Pegas autosport
202 Homola Martin VW Polo Coupe H 1150 Autoservis Lev
H 1300
220 Krameš Luboš SKODA 1000 MB H 1300 MOTORSPORT PRICOVY
221 rejlek jaroslav Škoda 130M H 1300 Rejlek Motorsport
223 Valkov Libor Lada 1300 MTX H 1300 S3 collection motorsport
229 Tříska Michal Škoda 120 LS H 1300 M-sport
230 Zollner Christian NSU TT H 1300 Bavaria
231 Rötzer Hendrich NSU TT H 1300 Bavaria
233 Rötzer Richard NSU TT H 1300 Bavaria
234 Kunz Helmut NSU TT H 1300 Bavaria
235 Kalousek Jindřich Škoda 130RS H 1300 KALI motorsport
H 1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H 1600 Svijany Racing
241 nytl pavel Lada 1600 MTX H 1600 S3 collection motorsport
245 Maier Pavel Ford Escort H 1600 Alpine club Prague
252 Bendl Eduard škoda 100 H 1600 škoda eda
H 2000
260 Patera Ed VW Scirocco H 2000 Edda Cup Team
262 Kalika Marek Peugeot 205GTi H 2000 Patera Citroen
265 Šejda Václav st. RENAULT R5 GT Turbo H 2000 PAJDASPORT
267 Šteiner Ladislav BMW E 318 H 2000
279 Havlas Lukáš Kadett H 2000 Pp racing
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007