aktualizováno | 18.05.2017 12:32:57 | edda | přečteno: 12847x
Hankook Cup - info

Přinášíme první komentář k dosavadnímu průběhu značkového poháru EDDACUP HANKOOK TROPHY. Po dvou závodních víkendech, na nichž byly vyhodnoceny celkem tři závody, se ukázalo, že jezdci přihlášení do tohoto poháru a startující na závodních pneumatikách HANKOOK se ve svých třídách pohybují na špičce a pravidelně se umisťují na stupních vítězů.
Zatím těsné průběžné vedení v celkovém hodnocení poháru si drží Karel Mařík, jenž se svým BMW 328 dosáhl prozatím 330 bodů za dvě druhá a jedno třetí místo ve třídě E-2WD. Těsně za ním s odstupem jen jednoho bodu se dotahuje Vladimír Kvasnička s Citroenem Saxo VTS. Ten rovněž díky dvěma druhým místům a jednomu třetímu místu ve třídě N-1600 získal prozatím 329 bodů. Na třetím místě průběžného hodnocení poháru s 304 body je aktuálně Jaroslav Rejka s krásným Jaguarem XJS, jenž i přes technické potíže vybojoval dvě druhá místa v Mostě a jedno šesté místo na Zbraslavi ve třídě H+2000. Na čtvrtém místě se s Peugeotem 106 S16 drží Jindřich Horáček jr., jemuž se podařilo vybojovat stupně vítězů prozatím jen v prvním závodě v Mostě, kde byl druhý a doplnil jedno čtvrté a jedno páté místo ve třídě N-1600. Bez velkého odstupu je s 229 body ještě pátý Jakub Astl s Hondou CRX ve třídě E-1600, který prozatím ve své třídě vybojoval dvě šestá a jedno sedmé místo. Další jezdci, včetně dvou účastnic Barbory Holické a Veroniky Kožmínové, mají sice již větší odstup, před námi je ale ještě mnoho závodů, které mohou pořadí kompletně změnit. Do poháru se navíc stále přihlašují další jezdci, kteří splňují podmínku, že doposud v závodu EDDACUP 2017 nestartovali nebo nebodovali. Máte-li zájem se do poháru EDDACUP HANKOOK TROPHY ještě přihlásit, učiňte tak prosím přímo u promotéra tohoto vloženého značkového poháru, firmy MK-RACING, která je výhradním distributorem závodních pneumatik HANKOOK pro ČR a SR. Získáte tak zvýhodněnou cenu pneumatik a možnost vyhrát hlavní cenu  ve formě 4 kusů závodních pneumatik. Více informací a kontakty na promotéra najdete v přihlášce zde: http://www.hankookmotorsport.cz/?page_id=901. Níže uvádíme i zvýhodněný ceník pneumatik HANKOOK, používaných v poháru. Ceník obsahuje vedle cen a technických rozměrů pneumatik rovněž srovnávací tabulku rozměrů pro snazší přechod z konkurenčních pneumatik.