aktualizováno | 22.05.2023 09:56:15 | edda | přečteno: 3512x
Rallye Berounka Revival 4.11.2023, startovní listina

  Níže je startovní listina pro podzimní RBR, již je uzavřená, výjimku mají aktivní motorističtí sportovci před rokem 1990 a zahraniční posádky. Pořadí není určeno v žádném případě dle nějaké úspěšnosti, tak prosím nežádejte, že chcete výše! 

Žluté pole - dobové, zahraniční posádky, hosté.

Zelené 20% - výjimečné a původní vozy

Šedomodré 10% - posádky, které již byly na " bedně"

Modré 10% - posádky s pravidelnou účastí

Bílé pole - nováčci / do tří startů, toto si hlídají posádky/

Prosím o kontrolu údajů a jejich případné zaslání na x.racing@seznam.cz! Také zkontrolujte správnost třídy / rozdělení tříd v sekci- vše o rally.  V  třídách 9,10 budou mít penalizaci všichni účastníci 250PP.

Kolonky - posádka, st. příslušnost, třída, soutěž legend, penalizace, r.v. vozu / začátek výroby modelu a typu/. 

 

CREW

CAR

NAT.

L

CL.

P

JAN HEŘMÁNEK - EDA PATERA

TOYOTA COROLLA WRC

CZ

 

X

1

JOSEF KUKELKA - PAVEL RYŠÁNEK

AUDI QUATTRO

CZ

C

10

2

JIŘÍ MOSKAL – PAVEL ZÁLESKÝ

BMW 318 IS

CZ

C

10

3

ANTONÍN MUZIKANT - TOMÁŠ DRÁSTA

PEUGEOT 205 GTI

CZ

C

3

4

LADISLAV KOPELENT - VLADIMÍR RAJNOCH

ŠKODA 130 RS

CZ

C

6

5

JIŘÍ ČERNÝ - DALIBOR MORAVEC

PEUGEOT 309

CZ

C

7

6

PETER BENACK - D. PURFÜRST

WARTBURG 353 1.3

D

C

9

7

JOHANN PETER PROBST – STEFAN SCHWERDT

BMW 2002

D

 

7

8

MIROSLAV HOŠEK - JAN RUTA

BMW 320

CZ

C

3

9

PAUL HARTL - PAVEL HARTL

FIAT PANDA

CAN/CZ

C

5

10

FRANZ BOECK – MICHAELA KRIVAK

MAZDA 323

A

 

10

11

MANFRED DANZINGER - NADINE DANZINGER

TOYOTA CELICA

A

 

10

12

ANDREAS BAUER - MANFRED KREUTZER

MAZDA 323

A

 

10

13

JANUZ MICHOWSKI - WOJCIECH MICHOWSKI

POLONEZ 2000

PL

 

7

14

PAWEŁ KRAJEWSKI - JAKUB  ŹUR

LADA SAMARA

PL

 

2

15

TORSTEN RIEDEL - ALEXANDER SILKEIT

POLONEZ 1600

D

 

9

16

KARSTEN HUNGER - STEFFI ZYLA

 

D

 

 

17

MILAN PROCHÁZKA - KAREL MOTTL

ŠKODA 120

CZ

C

6

18

PAVEL PAULIK - ALEŠ MORÁVEK

SAAB 96

CZ

C

7

19

JOSEF PANOŽKA - MIROSLAV ČERNÝ

PORSCHE 911

CZ

C

8

20

JOSEF MLEJNEK JR. –  JOSEF MLEJNEK

LADA 1600

CZ

C

6

21

OLIVER KÁNTOR - AGÁT ALMÁSI

OPEL KADETT GSI

SK

 

3

22

TOMÁŠ VAVŘINEC - JAKUB NOVÝ

BMW 325

CZ

C

4

23

LUBOMÍR PLAČEK – IVETA PLAČKOVÁ

PORSCHE 911

CZ

C

8

24

IVAN REJMON - JIŘÍ POLÁK

TRABANT 601

CZ

C

5

25

RUDOLF CHLAD - JIŘÍ KOLOVRÁTEK

TRABANT 601

CZ

C

5

26

STANISLAV PELC – PAVEL CHLUSTINA

TRABANT 601

CZ

C

1

27

MILAN JURKA - OLDŘICH JURKA

TRABANT 601

CZ

C

5

28

OLDŘICH JURKA JR. -  LUBOŠ BRABEC

LADA VFTS

CZ

C

6

29

JIŘÍ OMELKA – TOMÁŠ KOPECKÝ

VW SCIROCCO

CZ

C

3

30

VLADIMÍR LIŠKA – JAN HLISTA

ALFA ROMEO GTV V6

CZ

C

4

31

VÁCLAV  FARKA – ROMAN FARKA

BMW 2002

CZ

C

3

32

JIŘÍ NOVÝ – JIŘÍ NOVÝ JR.

VW GOLF I.

CZ

C

2

33

PETR FÜRST - ALENA FÜRSTOVÁ

VW GOLF I.

CZ

C

7

34

PAVEL ZAJÍC -

DACIA 1300

CZ

C

 

35

SILVESTR ULMANN – SILVESTR ULMANN JR.

PORSCHE 924

CZ

C

7

36

JAROMÍR DUŠEK – FRANTIŠEK ŠEBESTA

ŠKODA FAVORIT

CZ

C

9

37

LADISLAV HENZL – JIŘÍ ČEKAN

VW GOLF I.

CZ

C

2

38

TOMÁŠ KOTEK - AMADCZYK

FIAT 128

CZ

 

6

39

ROBERT KOTÁL – STANISLAV MAŘÍK

ŠKODA 130L

CZ

C

6

40

JIŘÍ VÁVROVEC - ALEXANDR VÁVROVEC

FORD ESCORT

CZ

C

7

41

LUBOMÍR ŠILER - PAVEL VYDRA

ŠKODA FAVORIT

CZ

C

9

42

TOMÁŠ SOVA JR. - VÁCLAV SOVA

LADA VFTS

CZ

C

6

43

MARTIN SKÁLA – TOMÁŠ DIMITROV

FORD SIERRA

CZ

C

3

44

JIŘÍ PARMA - MATĚJ PARMA

RENAULT 5 GTE

CZ

C

3

45

JIŘÍ ŠVEC -

 

CZ

C

 

46

ROMAN HOLOCH -

ŠKODA FAVORIT

CZ

C

9

47

PETR ŠÍMA - TOMÁŠ NOVÁK

VW CORRADO

CZ

C

10

48

MARTIN SLEZÁK - JANA SLEZÁKOVÁ

BMW 2002

CZ

 

7

49

DAVID PATERA - MICHAL  ŠMÍD

PEUGEOT 309

CZ

 

7

50

LIBOR SILOVSKÝ – JAN ŘEZNÍČEK

TRIUMPH DOLOMITE

CZ

 

8

51

PETR MINÁŘÍK - TOMÁŠ ROSENBERG

RENAULT 5T ALPINE

CZ

 

7

52

OTA GERNÁT – LADISLAV SVOBODA

WARTBURG 353

CZ

 

1

53

FILIP SILOVSKÝ – MARTIN BOZDĚCH

TRIUMPH TR7

CZ

 

3

54

GABRIEL HADRÁVEK - VOJTĚCH MAJKUS

LANCIA BETA

CZ

 

3

55

JIŘÍ MOSKAL JR.- DAVID HAUMER

VW GOLF II

CZ

 

3

56

TOMÁŠ SOVA - MIROSLAV FRIC

LADA VFTS

CZ

 

6

57

DAVID SOVA - RADEK SOVA

FORD FIESTA

CZ

 

2

58

JOSEF ČERMÁK - MARCELA ČERMÁKOVÁ

ŠKODA 120 S

CZ

 

6

59

DOMINIK TICHÝ - DAVID TICHÝ

ŠKODA 130RS

CZ

 

6

60

JAROSLAV URBAN – RADEK URBAN

BMW 325

CZ

 

8

61

VLASTIMIL SUK JR. - MARKÉTA SUKOVÁ

SUZUKI SWIFT

CZ

 

9

62

PAVEL KESTLER - VLASTA KESLEROVÁ

MITSUBISHI STARION

CZ

 

4

63

JIŘÍ MIKULKA – KAREL VODOCHODSKÝ

WARTBURG 312

CZ

 

5

64

JAN VOŘÍŠEK – MARTIN TRHLÍK

PEUGEOT 309

CZ

 

7

65

PETR BERAN – DAVID BERAN

FORD SIERRA

CZ

 

10

66

DANIELA MLEJNKOVÁ - MARTIN KEJŘ

AUDI 80 QUATTRO

CZ

G

4

67

MARTIN TOMEK – DAVID TOMEK

HONDA CIVIC

CZ

 

2

68

PETR KOLMAN –  PAVEL KŘIVÁNEK

FORD SIERRA

CZ

 

10

69

PAVEL KOLÁŘ –  JOSEF METTER

ŠKODA 130L

CZ

 

6

70

VÁCLAV HLINOMAZ - VÁCLAV HLINOMAZ JR

OPEL KADETT

CZ

 

7

71

TOMÁŠ ZDRUBECKÝ – JAN EIDKUM

ŠKODA 120

CZ

 

6

72

VLASTIMIL POCAR – VENDULA ŠILHANOVÁ

ŠKODA RAPID

CZ

 

6

73

TOMÁŠ ZOUHAR – TOMÁŠ KUZMANIČ

LANCIA DELTA

CZ

 

10

74

TOMÁŠ, DAVID VOJTA KYSELA

VW GOLF I

CZ

 

6

75

TOMÁŠ NERUDA - JAN ČERVENÝ

CITROEN 2CV

CZ

 

1

76

BARBORA HOLICKÁ - LUCIE GALÁDOVÁ

CITROEN 2CV

CZ

 

5

77

PETR KOŽÍŠEK –

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

9

78

TOMÁŠ KRÉDL - LUCIE KRÉDLOVÁ

ŠKODA 130L

CZ

 

6

79

PETR HAVEL – TOMÁŠ VANĚČEK

SKODA 120GLS

CZ

 

6

80

VLADIMÍR FIŠERA – JANA FIŠEROVÁ

VW GOLF II.

CZ

 

3

81

TOMÁŠ PŘÍPLATA - MARTIN KUČERA

RENAULT 11TURBO

CZ

 

3

82

PETR ČERNÝ – PETR ČERNÝ JR.

BMW 525

CZ

 

10

83

JAN ŠRAJER - MATĚJ ŠRAJER

TOYOTA STARLET

CZ

 

 

84

PETR JANUŠKA –  P. MRŇA

VW GOLF II.

CZ

 

3

85

LIBOR MATOUŠEK - VÁCLAV MRÁZ

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

9

86

TOMÁŠ HRUBÝ – KRYSTÍNA KUTTNEROVÁ

ŠKODA 1000MB

CZ

 

5

87

JAKUB KŘIVSKÝ - JAN VLACH

LADA 2101

CZ

 

7

88

RADIM KUDR - JIŘÍ KRÍDL

ŠKODA 120S

CZ

 

6

89

DAVID ČERNÝ - K. ŠŤASTNÁ

FORD CORTINA

CZ

 

2

90

JIŘÍ UHLÍK – JIŘÍ UHLÍK JR.

FORD ESCORT

CZ

 

6

91

JIŘÍ POLÁK JR. - VOJTĚCH POLÁK

WARTBURG 353

CZ

 

1

92

FILIP KŘIVSKÝ - JAKUB VYSKOČIL

RENAULT 5 GTE

CZ

 

3

93

JAN VEBER - JAN KRÚPA

VW GOLF

CZ

 

2

94

MATYÁŠ HOMOLA - DAVID BUNDA

 

CZ

 

 

95

VÁCLAV HORN JR. - JAKUB TULIS

PEUGEOT 309

CZ

 

9

96

MILAN ZEMÁNEK JR. - MILAN ZEMÁNEK

VW GOLF GTI

CZ

 

3

97

TOMÁŠ HRUBÝ JR. - DANIEL VAJRYCH

ŠKODA 1000MB

CZ

 

5

98

TOMÁŠ PROŠEK - LUKÁŠ PROŠEK

FORD FIESTA XR2

CZ

 

9

99

DAVID PROŠEK – ŠÁRKA PROŠKOVÁ

MAZDA MX5

CZ

 

9

100

VÁCLAV KOBL - TEREZA KOBLOVÁ

MERCEDES 190

CZ

 

3

101

MAREK DVOŘÁK –  MICHAL MOJDL

LADA 21053

CZ

 

2

102

STANISLAV URBÁNEK - DANA URBÁNKOVÁ

BMW 316

CZ

 

2

103

STANISLAV URBÁNEK JR. - KRAUS

BMW 318IS

CZ

 

10

104

KATARÍNA ROZSÍVALOVÁ - VERONIKA KELBLOVÁ

HONDA CRX

CZ

G

2

105

JIŘÍ UHLÍK – JIŘÍ UHLÍK JR.

FORD ESCORT

CZ

 

6

106

DAVID BURDA - HELENA BURDOVÁ

ŠKODA 110L

CZ

 

6

107

JAKUB EMINGR - JAKUB ŠAFAŘÍK

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

9

108

MILADA ŘÍHOVÁ - JIŘÍ ZITTA

ŠKODA 120

CZ

 

2

109

PETR VORLÍK - JAN PANUŠKA

FORD ESCORT XR3

CZ

 

6

110

MICHAL RÁKOSNÍK - ONDŘEJ KADLEC

LADA 2107

CZ

 

6

111

TOMÁŠ PÍŠA - ZUZANA TULKOVÁ

OPEL ASCONA

CZ

 

 

112

JAKUB ZÁKRAVSKÝ - MIROSLAV DOUBEK

SAAB 900

CZ

 

3

113

VÁCLAV HORN - STANISLAV JELÍNEK

ŠKODA 120

CZ

 

2

114

JOSEF CVEJN – IVA CVEJNOVÁ

SUZUKI SWIFT

CZ

 

2

115

MICHAL BLÁHA – VLADIMÍR HOUDEK

FORD SIERRA

CZ

 

10

116

JAN HOMOLA - JINDŘICH KABELÁČ

VW GOLF II

CZ

 

3

117

LUKÁŠ CVEJN – NELA KRÁTKA

SUZUKI SWIFT

CZ

 

9

118

DANIEL JARKOVSKÝ - ZLATA JARKOVSKÁ

BMW E30

CZ

 

2

119

TOMÁŠ PALEČEK - PETR CIBULKA

ŠKODA 120

CZ

 

6

120

JIŘÍ VÁVROVEC JR. - MARTIN ČÍTEK

FORD CORTINA

CZ

 

6

121

LUKÁŠ ROJKA - JAN BRABEC

OPEL KADETT

CZ

 

7

122

JAROMÍR PŘIDAL -  VERONIKA ALBRECHTOVÁ

ŠKODA 125L

CZ

 

2

123

BOHUMIL HRUBÝ - VÁCLAV ŽALUD

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

9

124

MARTIN JETMAR - KARLA JETMAROVÁ

BMW E30

CZ

 

10

125

DAVID KOFROŃ - JAKUB HOVORKA

HONDA CIVIC

CZ

 

9

126

MARTIN MIZERA - RADOSLAV MIZERA

FORD SIERRA COSWORTH

CZ

 

10

127

LADISLAV SEIDL - KLÁRA HAMZOVÁ

FORD SIERRA

CZ

 

10

128

ALEŠ JÍCHA - MARTIN JÍCHA

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

9

129

POHNĚTAL VLADIMÍR

OPEL KADETT

CZ

 

 

130

DAVID KAZDA - ŠTĚPÁN PECKA

RENAULT 5

CZ

 

2

131

ONDŘEJ BENC - PATRIK BENC

VW GOLF II

CZ

 

3

132

LUKÁŠ GRIMBOSCH - JAN GRIMBOSCH

ŠKODA 100

CZ

 

6

133

JAKUB HOLUB - FILIP HAJNÍK

ŠKODA 130LR

CZ

 

6

134

JAKUB URBÁNEK - TOMÁŠ PROŠEK

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

9

135

RADEK PŠENIČKA

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

 9

 
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007